Hizmetlerimiz
Studıo Foqa
Grafik Tasarım

Marka ve projelerinize özel logo, kartvizit, kurumsal kimlik, el ilanı, broşür, poster, katalog, davetiye ve menü tasarımlarının yanısıra dijital platformlar için ihtiyaç duyacağınız gönderi & hikaye tasarımı ve video montaj & kurgu hizmetlerimizle yanınızdayız.

Studıo foqa
Sosyal Medya Yönetimi

Marka ve projelerinize özel sosyal medya mecralarında profil tasarımı, hesap oluşturulması ve yönetimi, içerik planlaması, gönderi ve hikaye tasarımı, fotoğraf ve video çekimi, hashtag yönetimi, reklam ve özel günler için gönderi tasarımı ve aylık rapor sunumu hizmetlerimizle dijital dünyada da yanınızdayız.

Studıo Foqa
WEB Tasarım

Marka ve projeleriniz için en uygun temayı belirliyor ve sizi anlatan slogan ve görsel içerikler ile dijital dünya için yeniden tasarlıyoruz. Tasarım ve kurulum sürecinin yanı sıra aylık olarak sunduğumuz bakım yenileme ve yönetim hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Studıo foqa
İllüstrasyon Çizim

Profesyonel kadromuz ile tasarladığımız illüstrasyonları uygulama alanına göre belirlediğimiz dijital, suluboya ve akrilik sunumlarla  projelerinize boyut katıyoruz.

Studıo Foqa
Video Kurgu & Çekim

Marka ve projelerinize özel tanıtım videolarıyla, ürün ve içeriklerinizi en güncel ekipman ve programlarla birlikte sizi anlatan bir yorum ile tasarlıyor ve hedef kitlenizle buluşturuyoruz.

Studıo foqa
Tattoo Tasarım & Uygulama

Konforlu ve steril stüdyo ortamında alanında 10 senelik tecrübeye sahip kadın dövme sanatçımızla kişiye özel dövme tasarım ve uygulamaları yapıyor ve sizin için özel olan anı ve hikayeleri ölümsüzleştiriyoruz.

Studıo Foqa
Metaverse – NFT

Marka ve projelerinizi henüz tasarım aşamasındaki meta evrene taşımak, güncel trendlerde bu sürecin içinde olmak ve fırsatları kaçırmamak istiyorsanız, sunduğumuz  nft  tasarımı, proje yönetimi ve danışmanlık gibi hizmetlerimiz ile yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Hizmetlerimiz İlginizi Çekti mi?
Sizin için bir sunum hazırlamamızı ister misiniz?